На Черкащині землі аеропорту повернули в актив держави

181984854_290235576090976_5023299851243610883_nНа початку 2000-х у військового аеродрому в Умані “відкусили” ділянку землі майже впритул до злітно-посадкової смуги. Пошуки істини довели сторони до суду. Але при детальному розгляді залишали простір для маневру, що дозволяв не поновлювати права військової частини.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Фактично ситуація не один рік знаходилася у підвішеному стані через відсутність охочих брати відповідальність і доводити справу до справедливого однозначного фіналу.

Переломити хід подій вдалося після підписання 5 жовтня 2020 року Меморандуму про співпрацю між Держгеокадастром та Міноборони, після чого вдалося провести інвентаризацію земель і усунути випадки незаконного використання земель оборони сторонніми особами. На сьогодні нарешті завершено процес інвентаризації земельних ділянок п’яти військових містечок м. Умань, загальною площею близько 870 га, який тривав понад 5 років.

Домовилися з військовими максимально прискорити оформлення земель у кадастрі, щоб запобігти повторенню ситуації. Наразі значна кількість земель вже внесені до реєстру, включаючи ділянку військового аеродрому площею 500 га.
Оформлення цієї ділянки є критично необхідним для реконструкції аеродрому з метою спільного використання військовою, цивільною та бізнес-авіацією. Практичне втілення проекту – крок назустріч розвитку громади Умані, і безперечно, внесок у підвищення української обороноздатності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *