На Черкащині збільшилась захворюваність на хворобу Лайма

ЛаймНа Черкащині захворюваність на хворобу Лайма збільшилась на 3 випадки. Так, цьогоріч зареєстровано 13 випадків захворювання проти 10-ти за аналогічний період 2018 року (інтенсивні показники – 1,07та 0,82 на 100 тис. населення). Про це інформують у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

На активний туберкульоз органів дихання захворюваність збільшилась на 6,6%. Зареєстровано 130 випадків проти 122. Кількість захворювань бацилярного туберкульозу становить 78 випадків проти 62. Найвищі інтенсивні показники в Смілянському, Корсунь-Шевченківському, Уманському, Городищенському, Драбівському та Шполянському районах.

Показник ураженості населення педикульозом становить 5,3 проти 8,4. Кількість виявлених випадків педикульозу зменшилась на 37,3%, відповідно 64 та 102 випадки. Найвищі показники ураженості педикульозом у Смілі, Ватуніному, Лисянському та Шполянському районах.

А от захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ, туляремію за підсумками І кварталу року не реєструвались.

Згідно плану моніторингових досліджень на 2019 рік, погодженого Черкаською ОДА, зазначена робота буде продовжуватись фахівцями Черкаського обласного лабораторного центру МОЗ України і в подальшому.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *