На Черкащині збільшилась захворюваність на хворобу Лайма

За результатами щомісячного моніторингу захворюваності на особливо небезпечні інфекції, який здійснює Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України за 4 місяці захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ, туляремію не реєструвались. Про це інформують у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Захворюваність на хворобу Лайма збільшилась на 2 випадки. Зареєстровано 18 випадків захворювання проти 16-ти за аналогічний період 2018 року (інтенсивні показники – 1,5 та 1,3 на 100 тис. населення).

На активний туберкульоз органів дихання захворюваність залишилась на рівні минулого року. Зареєстровано 167 випадків (інтенсивний показник 13,7). Кількість захворювань бацилярного туберкульозу становить 106 випадків проти 79, ріст на 34,2%. Інтенсивний показник на 100 тис. населення – 8,7 проти 7,5 за аналогічний період минулого року. Смілянський район серед 6 районів області, де  інтенсивні показники найвищі.

На 36,4%  зменшались кількість виявлених випадків педикульозу зменшилась, відповідно 84 та 132 випадки. Найвищі показники ураженості педикульозом в Смілі, Ватутіному, а також Лисянському, Шполянському та Кам’янському районах.

У вогнищах проведені всі необхідні протиепідемічні заходи. Повторні захворювання не реєструвались. Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України продовжує моніторинг стану захворюваності на особливо небезпечні інфекції в області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.