На Черкащині збільшилась кількість фахівців бібліотечної справи

бібліотекар_resizeМіжнародний день шкільних бібліотек відзначається вже 20-й рік поспіль. Засновником цієї дати виступає всесвітня організація ЮНЕСКО. В сучасних умовах, щоб бути затребуваним бібліотекарем, необхідно бути фахівцем своєї справи, справжнім професіоналом з інформаційних технологій, культурологом, піар-технологом, літератором, дизайнером, інколи психотерапевтом, не кажучи вже про функцію „масовика-витівника”.

З початку 2019 року від роботодавців Черкащини надійшло 40 вакансій бібліотекаря, за сприяння обласної служби зайнятості всі вакансії укомплектовано, інформує відділ інформаційної роботи обласного Центру зайнятості.

Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні.

У переважній більшості вакансії бібліотекаря надходили від книгозібрень, шкіл та вищих навчальних закладів Черкас, Умані, Уманського, Драбівського, Монастирищенського районів, а також від відділів освіти районних державних адміністрацій.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких цього року було 78 осіб. На сьогоднішній день на обліку служби зайнятості перебуває 26 безробітних. Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 5 000 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *