На Черкащині завершився конкурс дитячих малюнків та робіт на тему “Пожежі краще запобігти!”

164697106_3864485563588056_2458230712986430764_oВсеукраїнський конкурс дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику, – не перший, в якому бере участь Черкащина, і завжди серед робіт переможців, які відзначають на Всеукраїнському рівні, були творчі доробки черкащан.

І ось, чергова можливість підтвердити славу Черкащини, як творчо-обдарованого краю.

25 березня на засіданні правління Черкаської обласної організації Добровільного пожежного товариства України, члени журі визначили переможців обласного етапу Конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості “Пожежі краще запобігти!”, темою якого була протипожежна та техногенна тематики.

Метою Конкурсу, який тривав понад два місяці, організатори традиційно вважають виховання у дітей відповідального ставлення до вимог пожежної та техногенної безпеки, формування навичок обережного поводження з вогнем, а також, розвитку творчих здібностей.

Дітки, які надіслали свої роботи для участі в Конкурсі дуже відповідально поставились до їх виконання. Загалом, на розгляд конкурсної комісії надійшло понад 500 малюнків.

18 переможців конкурсу — визначено, і їх роботи візьмуть участь у наступному, всеукраїнському етапі Конкурсу, де й будуть остаточно визначені кращі малюнки та роботи, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *