На Черкащині завершилися штабні навчання з питань забезпечення руху транспорту в осінньо-зимовий період

248152955_10215944589766739_7229733934007150295_nЗавершилися дводенні командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту у осінньо-зимовий період.

Участь у навчанні взяли представники Укравтодору, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті, представники регіональних та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та Служб автомобільних доріг в областях.

Для утримання автодоріг державного значення підрядними організаціями вже заготовлено:
– понад 12,9 тис. тонн технічної солі;
– понад 50 тис. тонн фрикційних матеріалів;
– підготовлено 160 одиниць техніки підрядних організацій, призначеної для зимового утримання доріг, готовність якої складає понад 90%.

Для цієї техніки заготовлено паливно-мастильних матеріалів, яких вистачить не менше ніж на 10 діб безперервної роботи. Для аварійного ямкового ремонту в осінньо-зимовий період заготовлено 250 тонн холодної асфальтобетонної суміші.

На основних маршрутах ліквідовано аварійну ямковість на площі майже 200 тис. кв. м. Зараз проводиться комісійний огляд доріг. За результатами обстежень будуть вжиті відповідні заходи та ліквідовано виявлені недоліки.

Під час відпрацювали алгоритм дій під час екстремальних погодних умов, організацію міжвідомчої та міжобласної взаємодії щодо своєчасного обмеження руху та контроль за дотриманням обмежень у період негоди.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *