На Черкащині завершилися командно-штабні навчання з офіцерами бригади територіальної оборони

69007453_2473428769386636_8455361889247952896_o_resizeВпродовж тижня на Черкащині відбувались навчальні збори з офіцерами управління бригади територіальної оборони. На початку навчань офіцери отримавши посади, вивчили посадові обов’язки та приступили до їх виконань. Вони опрацьовували ввідні керівників навчань і приймали відповідальні рішення для дії особового складу. Таким чином впродовж навчань склалась чітка управлінська ланка бригади територіальної оборони. Перевірив заключний етап навчань і заступник командуючого сухопутними військами Збройних Сил України з територіальної оборони генерал майор Анатолій Баргилевич, інформує прес-служба Черкаського обласного військового комісаріату.

Завершилися навчання урочистим шикуванням у обласному військовому комісаріаті. Під час заходу заступник командуючого вручив подяки військовослужбовцям які себе найбільше проявили під час навчань. Ще 4 офіцерів було нагороджено почесною відзнакою «Холодний яр» від Черкаської обласної державної адміністрації. Окрім того подяки отримали і інші офіцери від керівництва області, району та військового комісара черкаської області. 

Вже незабаром для всього особового складу бригади відбудуться традиційні стрілецькі дні. Також командир бригади Анатолій Стуженко повідомив, що вже восени командири рот бригади територіальної оборони відправляться на навчання до вищих військових навчальних закладів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *