На Черкащині зареєстровано 42 звернення про порушення виборчого законодавства

виборче законодавствоЗа кожним фактом призначено перевірку. У семи випадках інформація підтвердилася, складено адміністративні матеріали, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Протягом поточного року до підрозділів Головного управління Національної поліції в Черкаській області надійшло 42 звернення про порушення виборчого процесу. Більшість повідомлень стосувалися розміщення агітаційної продукції без вихідних даних. Всі факти зареєстровані, по кожному з них призначено перевірку. У семи випадках інформація підтвердилася, складено адміністративні матеріали.

Поліція нагадує, що за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, які не містять вихідних даних (відомості про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *