На Черкащині запущено осінній сценарій погоди

autumn-loveВ атмосфері над Черкащиною вже розпочалася неминучі перебудови на осінні процеси. Про це інформує начальник Черкаського обласного гідрометру Віталій Постригань. Завдяки рекордно сухому серпню та високим температурам повітря в області склалися умови слабкого «провітрювання» атмосфери. Цей період вимагає зменшення викидів в атмосферу підприємств, а також недопущення спалювання сміття. До того ж, найвищий 5 клас пожежної небезпеки утримується в екосистемах області більше 20 днів.
За прогнозом, Черкащина залишається під впливом східного антициклону. Тому спостерігається маловітряна, суха та дуже тепла погода, із температурою вночі +12+17º, вдень +24+29º. Із незначними змінами тепла і переважно сухо буде в області щонайменше до 9-10 вересня. Після цього в атмосфері переважатимуть  північні процеси, що спровокує зниження температури.

Така погожа погода дозволяє завершити збір сформованого врожаю та підготовку до зими, однак дефіцит атмосферної вологи зберігає повітряно-грунтову засуху.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *