На Черкащині зафіксували 55 повідомлень про порушення виборчого законодавства

120866299_973224483163085_2047700255101440439_oУ головному управлінні Національної поліції Черкаської області відбувся брифінг за участі радника міністра МВС Віталія Маляренка, начальника Главку Михайла Куратченка та представників громадянської мережі ОПОРА.

Правоохоронці розповіли про заходи із забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення місцевих виборів.

На початку брифінгу Віталій Маляренко зазначив, що МВС та НПУ приділяє особливу увагу роботі по превенції й не допущенню порушень виборчого законодавства під час проведення місцевих виборів.

Начальник ГУНП в Черкаській області Михайло Куратченко зазначив, що поліція Черкащини готова до забезпечення публічного порядку та безпеки на виборчих дільницях під час виборів.

На території Черкаської області створено 73 територіальних виборчих комісій та 1086 дільничних виборчих дільниць. До охорони публічної безпеки та порядку на виборчих дільницях, а також охорони виборчої документації залучено понад півтори тисячі правоохоронців.

Начальник Главку зазначив, що від початку виборчої кампанії на території Черкаської області зафіксовано 55 повідомлень про правопорушення чи злочини у сфері виборчого законодавства.

Відкрито 12 кримінальних проваджень, у тому числі:

6 – за статтею 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача),
3 – за статтею 160 (підкуп виборця, учасника референдуму),
1 – за статтею 159 (порушення фінансування партії) Кримінального кодексу України. Також складено два адміністративних протоколи за дрібне хуліганство та порушення правил передвиборчої агітації.

Також начальник Главку повідомив, що підрозділи поліції проводять профілактичну роботу з метою попередження порушень, зокрема і виборчого Законодавства, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *