На Черкащині зафіксовано понад 4 тисячі злочинів, більше третини з них – тяжкі

злодійЗа повідомленням прокуратури Черкаської області з початку року за три місяці зафіксовано 4080 кримінальних правопорушень, з яких 34,2% – це тяжкі та особливо тяжкі. У загальній кількості 52,7% –злочини проти власності, 14,1% – злочини проти життя та здоров’я особи, 7,8% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин.

Також за перші три місяці цього року на Черкащині сталося 1540 крадіжок, 387 випадків шахрайств, 62 грабежі, 12 розбійних нападів та 17 випадків хабарництва.

Правоохоронці виявили 15 осіб, які скоїли злочини у складі 4 груп і організацій, закінчено 4 кримінальні провадження про кримінальні правопорушення, вчинені організованими групами і злочинними організаціями.

Кількість зафіксовано 2638 потерпілих від злочинів за січень–березень 2020р.

У дорожньо-транспортних пригодах, пов’язаних зі злочинами, на території області постраждало 89 осіб, з яких 27% – загинули.

З початку року правоохоронці виявили 557 зловмисників. 21% порушників вже ставали раніше на злочинний шлях, 6,1% – вчинили злочин у складі групи, 9,3% – знаходились у стані алкогольного сп’яніння.

Найчастіше (72,5%) на злочини зважувалися люди, які на момент порушення ніде не працювали і не навчалися, інформують в Головному управлінні статистики у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *