На Черкащині з початку року понад півтисячі безробітних пройшли професійне навчання

профтехучилищаПротягом січня-липня 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 38 тис. громадян, які шукали роботу. Допомогу по безробіттю отримували майже 31 тис. осіб. Працевлаштовані 10919 шукачів роботи та 8695 зареєстрованих безробітних.

За сприяння обласної служби зайнятості 532 безробітних проходили професійне навчання.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучені 1374 безробітних. Серед видів громадських робіт: благоустрій територій, впорядкування місць поховань, супровід людей з інвалідністю, допомога сім’ям військовослужбовців, роботи на об’єктах соціальної сфери, відбудова історичних пам’яток тощо.

Станом на 1 серпня 2022 року послуги обласної служби зайнятості отримували 14,6 тис. громадян, що на 12,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Нестача кадрів у січні-липні 2022 року спостерігалася серед представників таких професій, як: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, робітник з благоустрою, лікар-анестезіолог, начальник відділу поштового зв’язку, оператор лінії у виробництві харчової продукції (хлібо-пекарно-макаронне та кондитерське виробництво), зварник, водій тролейбуса, слюсар аварійно-відновлювальних робіт.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.