На Черкащині визначили стипендіатів у галузі культури

WhatsApp-Image-2020-06-17-at-11.35.40Обласні персональні щорічні стипендії призначили митцям Черкащини. Відбирали стипендіатів на засіданні комісії під головуванням першого заступника голови ОДА Дмитра Ляшова, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Стипендії у галузі культури призначаються за вагомі особисті досягнення у розвитку професійного та аматорського мистецтва. Загалом цьогоріч подали на розгляд комісії 29 кандидатур. Їх обирали у трьох номінаціях. Зокрема, з-поміж письменників Черкащини, у галузі культури і мистецтва та студентів вищих мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Починаючи з 2006 року на Черкащині виплачують стипендії діячам культури. Цей рік – не виключення. Загалом на виплату стипендії в обласному бюджеті заклали 151 200 гривень.

– Принагідно мав за честь привітати з днем народження знаного в Україні та світі митця Черкащини Івана Фізера. Він створив понад тисячу творчих робіт. Його творами прикрашені інтер’єри та екстер’єри, сади і парки, церкви України. Твори черкащанина зберігаються у приватних колекціях України, Іспанії, Польщі, Німеччини, США, Канади, зазначив Дмитро Ляшов.

Обласна комісія підтримала кандидатури 5 обласних письменників, 13 митців від закладів культури і мистецтва, обласних організацій творчих спілок та по 3 студенти від вищих мистецьких навчальних закладів I-II рівнів акредитації на перше та друге півріччя 2020 року відповідно.

Кожен отримуватиме щомісячну доплату у розмірі 600 гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *