На Черкащині виявили підприємців, які підмінили номеклатуру товарів на 5,5 мільйонів гривень

Співробітники Головного управління ДПС у Черкаській області під час виконання заходів з аналізу потенційно ризикових операцій, 27 серпня 2020 року виявили проведення господарських операцій суб’єкта господарювання з ознаками підміни номенклатури на суму 5,5 млн гривень.

Платник подав на реєстрацію податкові накладні з номенклатурою товарів, походження яких не прослідковується. Проведений аналіз ризикового суб’єкта показав, що на підприємстві у І півріччі цього року відбулась зміна власника та керівника, а також відсутня сплата податків.

В результаті виявлення ризикових операцій, 27.08.2020 комісія Головного управління ДПС у Черкаській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних ухвалила рішення про визначення суб’єкта господарювання, який брав участь у таких операціях, як такого, що має ознаки ризиковості.

Наразі можливість реєстрації цими суб’єктами податкових накладних для формування податкового кредиту з ознаками фіктивності для підприємств упереджена, інформують в обласному управлінні ДПС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *