На Черкащині виявили нелегальних працівників

unnamed_2З метою попередження використання нелегальної найманої праці, фахівці Управління Держпраці провели у 2020 році масштабну інформаційну кампанію, до якої залучили роботодавців і працівників.

Під час кампанії роз’яснювальні заходи провели для понад 7,5 тис. суб’єктів господарювання, інформують в обласному управлінні Держпраці

У вересні 2020 року інспектори праці Управління провели низку інспекційних відвідувань і виявили незадекларованих працівників на підприємствах, що здійснюються діяльність у Черкаському, Золотоніському, Уманському, Канівському та інших районах області.

До роботодавців, які порушили вимоги Кодексу законів про працю України, буде вжито заходи щодо притягнення до адміністративної та фінансової відповідальності.

Управління закликає роботодавців Черкащини належно оформлювати трудові відносини з працівниками, дотримуватися вимог чинного законодавства при використання найманої праці, укладанні цивільно-правових угод.

За використання праці неоформленого працівника – штраф 50 тис. гривень.

У разі повторного виявлення неоформленого працівника протягом двох років з часу попередньої перевірки – 150 000 гривень.

За недопущення до проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених працівників та виплати зарплати «у конвертах» штраф становить 16 мінімальних заробітних плат – 80 000 гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *