На Черкащині виявили факти передачі підприємцям небезпечних медичних відходів

97959336_1319638838231994_8681461483244093440_nДержекоінспекція виявила 4 суб’єкти господарювання, що приймали медичні відходи без ліцензії на поводження з небезпечними відходами.

Про це повідомив у мережі Facebook начальник управління екологічного нагляду Олександр Позняков.

У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 фахівці Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області провели відпрацювання медичних закладів Черкаської області щодо поводження з медичними відходами.

Встановлено, що протягом 2019 року та у I кварталі 2020 року чотирьом суб’єктам господарської діяльності, які не мають відповідної ліцензії на поводження з небезпечними відходами передавалися небезпечні медичні відходи.

Вони утворюються у лікарнях або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт, виділені в окрему групу і визначаються як небезпечні і несуть потенційно високий ризик для людей та довкілля.

Тож такі відходи забороняється ховати на полігонах нарівні зі звичайними ТПВ та безпечними відходами.

Для належного контролю за безпечною утилізацією медичних відходів в Черкаській області за цими фактами направлені матеріали до правоохоронних органів для подальшого реагування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *