На Черкащині вилучили з незаконного продажу понад 340 тонн пального

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує про результати проведення контрольно-перевірочних заходів з боротьби з тіньовим ринком пального, алкоголю та тютюну на території Черкаської області.

З початку року до 20 березня податківці провели 112 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами. За результатами перевірок застосовано 10,1 млн.грн. фінансових санкцій.

Працівники ГУ ДПС у Черкаській області спільно з податковою міліцією встановили 23 факти реалізації пального без ліцензії та застосовано штрафних санкцій – 7,5 млн.грн. Добровільно припинили свою діяльність 12 автозаправних станцій, які працювали без необхідних дозвільних документів. З незаконного обігу вилучено 342,5 тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 7,7 млн. гривень.

Продовжується робота по боротьбі з нелегальним обігом алкогольної продукції на території Черкаської області. Проведено 78 перевірок суб’єктів господарювання та застосовано штрафних санкцій у розмірі 2,6 млн. гривень.

Протидія нелегальному виробництву та обігу алкогольної продукції та пального в області є одним із важливих напрямів роботи Головного управління, інформують податківці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.