На Черкащині викрили групу осіб, які розповсюджували службову інформацію

20170601124939(1)Прокуратура Черкаської області здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом протиправної діяльності групи осіб. До складу групи входили правоохоронці (службові особи органів ДФС однієї з областей України), які займалися незаконним збиранням, копіюванням та збутом інформації з обмеженим доступом. Про це інформує прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням, яке проводить Управління Служби безпеки України в Черкаській області, установлено, що особи, маючи доступ до автоматизованої системи митного оформлення (АСМО), діючи з корисливих мотивів скопіювали інформацію з указаної бази щодо транспортних засобів. В подальшому за допомогою месенджерів передавали службову інформацію третім особам, будучи обізнаними про заборону таких дій.

Правоохоронними органами Черкащини підтверджено та задокументовано більш, як 440 епізодів їх злочинної діяльності.

На підставі зібраних доказів зазначеним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 361-2,  ч. 2 ст. 362, ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї, та збут такої інформації) Кримінального кодексу України.

Наразі частина підозрюваних вже визнала свою провину та співпрацює з органом досудового розслідування.

За вчинене особам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *