На Черкащині використано майже 400 тис грн, відшкодованих від втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв

На початок жовтня 2017 року на рахунках місцевих рад Черкаської області акумульовано 7,7 млн грн, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Зокрема протягом 9 місяців 2017 року надійшло майже 82 тис. грн. Найбільше зазначених коштів перебуває на рахунках місцевих рад Звенигородського (1,3 млн грн), Черкаського (1,3 млн грн), Канівського (900,8 тис. грн), Смілянського (826,9 тис. грн) і Жашківського (758,3 тис. грн) районів.

Сільські, селищні й міські ради цього року використали лише 392,8 тис. грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, повідомляють у Головному управлінні Держгеокадастру в Черкаській області.

Довідка:

Відповідно до Земельного кодексу України кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, використовують для освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб. Також фінансовий ресурс направляють на поліпшення угідь, охорону земель, проведення інвентаризації, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *