На Черкащині видано першу посвідку особі без громадянства

269633442_1605058183177957_8079458156380224015_nОсобі, яка першою на Черкащині звернулася із заявою про визнання особою без громадянства, сьогодні видали посвідку на тимчасове проживання.

Як розповідають в обласному управлінні міграційної служби, 22-річна Світлана народилася в Узбекистані, проте з раннього дитинства проживає в Україні. Одним із нечисленних документів дівчини є свідоцтво про народження. Але цього для влаштування повноцінного життя замало. Після затвердження Урядом постанови «Про деякі питання визнання особою без громадянства», звернулася із заявою про визнання особою без громадянства до підрозділу Міграційної служби за місцем проживання у м. Христинівка.

ПЗа результатами розгляду ухвалено позитивне рішення. Світлана отримала довідку про визнання особою без громадянства, що стала підставою для отримання посвідки на тимчасове проживання.

Новий біометричний документ слугуватиме Світлані 1 рік, після чого посвідку необхідно буде обміняти.

Для осіб без громадянства, які отримують посвідку вперше ‒ адміністративна послуга з оформлення посвідки на тимчасове проживання у формі картки надається безоплатно.

Прийом та розгляд заяв про визнання особою без громадянства здійснюють усі територіальні підрозділи УДМС у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *