На Черкащині встановили рекорд України зі скандинавської ходьби

205345940_1891965150984255_8822145138441401851_nЦими вихідними в Катеринопільській селищній територіальній громаді відбувся масштабний спортивний фестиваль «MHP-SPORT FEST».

На місцевому стадіоні «Колос» відбулися різноманітні активності з футболу, волейболу, дартсу, шахів, кросфіту, йоги, джампінгу тощо.

Подією дня стало встановлення національного рекорду зі скандинавської ходьби. Цей проєкт об’єднав енергійних людей різного віку, для яких ходьба з палицями, є не просто хобі, а засобом зміцнення здоров’я. Такий флешмоб-рекорд вперше відбувався в режимі телемосту з іншими містами України, Італії, Польщі, Білорусі та Казахстану. Його суть – в одночасному проходженні скандинавською ходьбою учасниками з різних населених пунктів. Долучився до встановлення такого рекорду голова відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Більда, інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

Представниця Книги рекордів України Лана Вєтрова в фейсбуці відзначила, що національний рекорд «Наймасовіша скандинавська ходьба» встановлено, і його учасниками зафіксували не менше тисячі любителів цього виду спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *