На Черкащині врятували 8 рибалок, яких на крижині віднесло течією Дніпра

273926496_1297087167443480_545338606682769932_nКрижину на якій перебувало вісім рибалок несло течією Дніпра. Людей врятували поліцейські, працівники ДСНС та рибалки-промисловики.

Сьогодні на річці Дніпро біля села Жовнине 8 осіб займались риболовлею. Лід, на якому вони перебували, тріснув і люди залишилися на відколотій крижині. Самостійно дістатися берегу рибалки не змогли.

Надавали допомогу інші рибалки, рятувальники та поліцейські. Вони човнами доправили врятованих чоловіків на берегову лінію. Наразі життю та здоров’ю рибалок нічого не загрожує.

⚠️Ми вкотре нагадуємо, що виходити на лід можна тільки за умови, коли його товщина становить щонайменше 7 см. Рибалити дозволяється, якщо цей показник сягне 10-12 см. Не можна бити багато лунок.

Рибалки повинні мати при собі мотузку, аби витягти потерпілого, та ніж чи інший предмет, яким би можна було зачепитися за лід, щоб врятуватися, в разі, коли поруч немає нікого. До того ж ідучи на лід, варто повідомити близьких про своє місце знаходження.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *