На Черкащині вперше провели операцію без жодного розрізу

154665776_1310817339301536_6770728900639727944_o24 лютого у КНП «Черкаський обласний кардіологічний центр» вперше в Черкаській області провели новітню операцію без жодного розрізу та безболісно для пацієнта.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив головний кардіохірург Черкаської ОДА Олег Журба.

Оперативне втручання провели спільно із фахівцями із Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова. Це було ендоваскулярне втручання при дефекті міжпередсердної перетинки.

Оклюдер – невеликий серцевий імплантат, який закриває отвір при дефекті перетинок серця. Ця технологія дозволяє уникнити відкритого оперативного втручання, великого розрізу та зупинки серця. Постановка оклюдера є рутинною процедурою для багатьох клінік, які займаються дитячою патологією серця. Пацієнти після імплантації оклюдера, не потребують реабілітації, можуть бути виписані на наступну добу після втручання зі стаціонару, та в подальшому мають високу якість та тривалість життя.

Черкащани висловили вдячність фахівцям НІССХ імені М.М.Амосова за допомогу у проведенні операції. Також у Черкаському кардіологічному центрі висловили готовність і надалі плідно працювати для збереження здоров’я українців.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.