На Черкащині вперше одночасно оформили два паспорти – громадянина України і закордонний

біометричі документи паспортНову послугу з одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон тестують у підрозділах Міграційної служби Черкащини.

Першою в області скористалася новою послугою черкащанка Валентина у Черкаському відділі Управління ДМС у Черкаській області. Паспорт громадянина України оформлювала у зв’язку зі зміною прізвища після одруження, заодно і вирішила оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Про можливість одночасного оформлення двох біометричних документів дізналася із сайту Державної міграційної служби.

Дівчина зазначила, що завдяки новій послузі можна зекономити час, адже раніше довелося б очікувати спочатку виготовлення ID-картки, а вже після її отримання – подати заяву на оформлення закордонного паспорта.

Одночасно оформити ID-картку та паспорт для виїзду за кордон вирішили одними із перших черкащанка Вікторія та харків’янка пані Ірина. Вони подали заяви у секторі оформлення документів № 1 Управління ДМС у Черкаській області.

Надання нової послуги стало можливим після набрання чинності постанови КМУ від 07.05.2022 № 541 «Про реалізацію експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *