На Черкащині відслідковують та ліквідовують стихійні сміттєзвалища завдяки сервісу Ecomapa

97125080_872931586524730_9056268560313090048_oЕлектронний сервіс Міністерства енергетики та захисту довкілля України «Ecomapa.gov.ua» з Інтерактивною мапою сміттєзвалищ діє на Черкащині. За допомогою сервісу можна додати інформацію про виявлене стихійне сміттєзвалище.

Стан реагування органів влади на місцях на звернення громадян, отриманих за допомогою сервісу, обговорили на нараді в ОДА під головуванням заступника очільника області Юрія Безщасного, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Електронний сервіс діє на Черкащині з 2016 року. Нині із 140 зареєстрованих звернень в області 54 – виконано, ще 66 – виконано і чекають на підтвердження заявників, 5 – знаходяться на розгляді в управлінні, 15 – потребують додаткового часу на виконання, зокрема у звʼязку з карантинними обмеженнями.

На Смілянщині, згідно мапи, наразі є інформація про 19 сміттєзвалищ. З них 6 ліквідовано, 12 в роботі, щодо 1 – інформація на розгляді.

За результатами наради надали відповідні доручення органам виконавчої влади на місцях щодо вжиття ними невідкладних заходів реагування з ліквідації стихійних сміттєзвалищ, зареєстрованих на «Інтерактивній мапі сміттєзвалищ».

Державній екологічній інспекції області наголошено на посиленні здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства з питань поводження з відходами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *