На Черкащині учасники АТО приватизували понад 3 тис. га землі

На сьогодні 2026 військовослужбовців і членів сімей загиблих воїнів завершили процедуру оформлення й уже отримали у власність наділи загальною площею 3225,25 гектара. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області.
Більшість учасників АТО (1648 осіб) узяла землю загальною площею 3181,06 га для ведення особистого селянського господарства. Займатися садівництвом будуть 378 атовців, які приватизували 44,19 гектара.

Усього з початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників АТО до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області звернулося 6607 атовців. На цей час землевпорядна служба надала 5118 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 8434,32 га.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в розділі «Для учасників АТО» розміщені альбоми-атласи кожного району, де зазначені земельні ділянки, що можуть бути надані атовцям.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *