На Черкащині у п’яних батьків забрали маленьких дітей

197306265_5637548502984164_7617333158046548355_nБезлад та антисанітарія, батьки п’яні, а 3-місячну дитину під сараєм годує сусідка – така картина відкрилася бригаді екстренки, яка приїхала на виклик у село Хацьки на Черкащині.

О 21:50 диспетчер прийняла виклик від чоловіка, що його дитина неспокійна і їй треба допомога медиків. Диспетчер по голосу зрозуміла, що батько явно у стані алкогольного сп’яніння. Він вимагав сказати точний час прибуття бригади та відмовлявся виміряти дитині температуру, розповіла Ірина Назарок, речниця обласного центру ектренної медичної допомоги та медицини катастроф.

На подвір’ї медики побачили п’яних батьків, а хлопчика з хати забрала сусідка й годувала на вулиці. В цей час мати, яка ледь стояла на ногах, бігала по вулиці і обіцяла «щось собі зробити», то накидалася на чоловіка з кулаками, бо той викликав швидку.

При огляді у дитини ознак захворювань медик не виявила. Неспокійність була викликана тим, що дитина голодна. Малеча, наївшись та зігрівшись, заснула в автомобілі. Враховуючи ситуацію з можливою загрозою життю та здоров’ю дитини та повідомлення сусідки, що у будинку знаходиться ще хлопчик, якому 2 роки 5 місяців, бригада медиків вирішила викликати поліцію.

Зайшовши з поліцейським в будинок, медик оглянула і другого хлопчика. В будинку був безлад, бруд, порушено всі можливі санітарні умови. Як виявилось, батьки не вперше перебувають в такому неадекватному стані.

Поліція розшукала бабусю. Коли та прийшла, медики передали їй обох онуків. Вона пообіцяла забрати їх до себе.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *