На Черкащині у березні статус безробітного отримали 637 громадян

центр зайнятості роботаНа сьогодні чисельність безробітних, які отримують послуги Черкаської обласної служби зайнятості становить 15,4 тисячі осіб. Це на третину менше, ніж було на початку березня минулого року. Безпосередньо у березні цього року статус безробітного отримали 637 осіб, працевлаштовані понад 1000 безробітних.

Пожвавлення ринку праці можна очікувати разом із початком підготовки до весняно-польових робіт. Нині активність у цьому напрямку спостерігається у Черкаському та Золотоніському районах, Жашкові та Корсунь-Шевченківську.

Зокрема, у березні від роботодавців Черкаського регіону надійшло понад 620 вакансій. Нині щоденно актуальними є майже 1500 вакансій.

Водночас, щоб врегулювати попит та пропозицію регіонального ринку праці, підтримати економіку країни у цілому та допомогти внутрішньо переміщеним громадянам з роботою, Черкаський обласний центр зайнятості просить роботодавців повідомляти про потребу в працівниках за номером «гарячої лінії»: +38(063)0548303.

Фахівці щоденно з’ясовують потреби роботодавців міста Черкас в працівниках. На сьогодні найбільш затребуваними є: бухгалтер, водій автотранспортних засобів, швачка, фрезерувальник, двірник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування та ін.

Станом на 15 березня 2022 року на обліку у Черкаському міському центрі зайнятості перебуває 1735 безробітних громадян.

За період дії воєнного стану за сприяння міського центру зайнятості працевлаштовані 73 безробітних, інформують у Черкаському обласному центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.