На Черкащині тимчасово заборонять приїжджати у ліси на транспорті

DSCN6430За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології в області встановилася тепла, вітряна та посушлива погода. На найближчі дні в лісах Черкащини утримається висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
Така погода створює передумови виникнення лісових пожеж. У зв’язку з цим в усіх лісгоспах області організовано цілодобове чергування державної лісової охорони, з метою оперативного виявлення та гасіння лісових пожеж, інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.
За статистикою, більш як 90% лісових пожеж трапляються з вини людини. З огляду на вищезазначене, лісівники звертаються до мешканців області з проханням утриматися від відвідин лісових масивів, а також від використання відкритого вогню в лісах та прилеглих територіях.
Нагадуємо, що під час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів. Заборона діє для всіх, окрім працівників державної лісової охорони. Доступ до лісів обмежується згідно розпорядження Черкаської ОДА №71 від 9.02.2017 «Про заходи щодо запобігання виникненню лісових пожеж та дотримання вимог правил пожежної безпеки в лісах області на 2017-2019 роки».
Тож усіх закликають бути пильними та обережними задля збереження спільного багатства – лісів Черкащини!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “На Черкащині тимчасово заборонять приїжджати у ліси на транспорті”

  1. Віталій коментує:

    і у воду не заходити,бо можна утонути,і в магазин не заходити ,бо можете щось поцупити…ліс палять з інших мотивів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *