На Черкащині цьогоріч понад дві тисячі земельних ділянок зареєстрували онлайн

перевірки земляУ січні 2020 року до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надійшло 2612 заяв про державну реєстрацію земельної ділянки, що сформовані інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн.

Фахівці обласного Держгеокадастру опрацювали 2339 заяв, у результаті зареєстровано в земельному кадастрі 2161 ділянку, інформують у Головному управлінні Держгеокадастру в Черкаській області.

 Усього з часу запровадження електронного сервісу e.land.gov.ua до сьогодні завдяки онлайн-послузі зареєстровано 63823 земельні ділянки, зокрема торік – 41105.

Найбільше онлайн-послугами в області користуються у великих містах і їхніх навколишніх населених пунктах: у Черкаському й Уманському районах, Черкасах та Умані.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість громадянам просто, зручно й оперативно отримати найбільш потрібні довідки й документи. Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua оформляють заяви про державну реєстрацію земельної ділянки, заяви про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, подають на погодження проекти землеустрою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.