На Черкащині триває роз’яснювальна робота з протидії поширенню коронавірусу

На Черкащині триває широка роз’яснювальна робота з протидії поширенню коронавірусу. До інформаційної кампанії фахівці Держпродспоживслужби області залучають працівників департаментів, управлінь, відділів освіти. Проводяться наради, збори у закладах освіти з педагогічними колективами, учнями, батьківським комітетом.

На Черкащині станом на 3 березня робота проведена у 150 дитячих дошкільних закладах, 210 закладах загальної середньої освіти та 3 дитячих інтернатних закладах, в яких взяли участь 8657 осіб. 

Були використані інформаційні матеріали, підготовлені Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також ряд територіальних органів Держпродспоживслужби напрацювали власні матеріали, які містять корисну інформацію, рекомендації та контактні дані.

Кампанія з протидії проникненню корона вірусу на територію нашої держави стартувала 27 лютого 2020 року. Планується, що впродовж кампанії лише від Держпродспоживслужби понад 2,5 тис. інспекторів відвідають з візитами майже 27,6 тис. шкіл та дитячих садочків.

Наразі інформаційна кампанія на всій території України триває. Особливої актуальності ця робота набула у зв’язку з реєстрацією першого випадку короновірусу в Чернівецькій області. 

Разом з цим, МОЗ рекомендує зберігати спокій, адже система засвідчила свою здатність протистояти викликам та діяти швидко і чітко. Крім того, надзвичайно важливо дотримуватися рекомендацій з особистої гігієни та перебування у громадських місцях. Окремо Уряд закликає не піддаватися на штучний ажіотаж із масовим скуповуванням медичних масок: варто пам’ятати, що маска не захищає від вірусу здорову людину. Маска має надягатися ЛИШЕ на людину, яка має симптоми ГРВІ, щоб вона не заразила оточуючих.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *