На Черкащині триває операція «Перевізник»

DSC_0673Починаючи з 20 квітня по всій країні проводиться комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник». Метою заходів є профілактика та зниження аварійності за участю пасажирського транспорту, а також дотримання перевізниками та водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

З початку операції поліцейські перевірили 449 транспортних засобів, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, серед них 44 що здійснюють перевезення організованих груп дітей. Технічно несправними виявлено 10 автобусів. На сьогоднішній день складено 87 адміністративних матеріалів. Майже половина з них – 42 – за відхилення від визначеного маршруту.

Задокументовано сім порушень правил зупинки під час здійснення посадки та висадки пасажирів, 17 фактів перевезення пасажирів понад встановлену кількість, вісім порушень вимог дорожніх знаків.

Правоохоронці й надалі перевірятимуть перевізників і технічний стан їхніх транспортних засобів, справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння пасажирів. Також, буде проводитись перевірку зберігання транспортних засобів за визначеним місцем їх стоянки та організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *