На Черкащині триває огляд-конкурс серед енергетиків

1621329185__viber_2021-05-18_11-45-14На полігоні Канівської філії ПАТ «Черкасиобленерго» пройшов другий тур огляду-конкурсу виробничих бригад. У конкурсі взяли участь бригади Драбівської, Золотоніської, Канівської, Черкаської, Черкаської міської, Чорнобаївської та Чигиринської філій, інформує пресслужба ПАТ “Черкасиобленерго”.

За словами заступника директора технічного ПАТ «Черкасиобленерго» Павла Солохи, усі команди були добре підготовлені, мали все необхідне обладнання, реманент та показали високі результати.

Такі огляди-конкурси важливі, оскільки це дає змогу не лише відпрацювати найважливіші навички та вміння, якими повинен володіти енергетик, а й щорічно поліпшувати та вдосконалювати їх, передавати досвід молодим працівникам.

За результатами змагань у другому турі огляду-конкурсу І місце посіла бригада Канівської філії. ІІ – бригада Черкаської міської філії. ІІІ – бригада Золотоніської філії.

Переможців визначала суддівська комісія у складі представників дирекції технічної, дирекції з охорони праці та пожежної безпеки і первинної профспілкової організації Товариства.

За правилами змагань бригади-переможці, які зайняли перше та друге місця, братимуть участь у фінальних змаганнях, що відбудуться 27 травня на навчально-тренувальному полігоні Звенигородської філії.

Перший тур огляду-конкурсу відбувся 12 травня на навчально-тренувальному полігоні Катеринопільської філії серед бригад Уманського регіону.

Третій тур огляду-конкурсу відбудеться для бригад Правобережного регіону 25 травня на полігоні Корсунь-Шевченківської філії.

Участь у ньому візьмуть працівники Городищенської, Звенигородської, Корсунь-Шевченківської, Смілянької, Смілянської міської, Кам’янської та Шполянської філій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *