На Черкащині триває набір до Збройних Сил України на службу за контрактом

З початку року майже 900 жителів області уклали контракт зі ЗСУ. Про це повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет під час прес-конференції. За завданням генерального штабу, до кінця року на Черкащині мають відібрати більше 1200 осіб на службу за контрактом.

– Щоб 100% виконати завдання нам треба ще відібрати 300 осіб, – відзначив Євген Курбет. – Рішенням генерального штабу ми насамперед комплектували військові частини, які розташовані за межами нашої області. У зв’язку із подіями у Калинівці на артилерійських складах прийнято рішення щодо підсилення баз арсеналів підрозділами охорони. Тож зараз ми маємо змогу комплектувати арсенали, які знаходяться на території нашої області  Це бази, що розташовані у Смілянському, Уманському та Черкаському гарнізонах. Йдеться про понад 400 посад військовослужбовців служби за контрактом.

Ті контрактники, хто має військову облікову спеціальність, проходив військову службу в ЗСУ або приймав участь в АТО, призиваються безпосередньо у бойову частину. Інші ж перед цим проходитимуть навчання у частинах підготовки.

Джерело: прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *