На Черкащині судитимуть членів угруповання, які продавали підроблених алкоголь

алкогольЗа процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 10 осіб за фактом незаконного придбання, виготовлення і збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1, ч. 2 ст. 204 КК України), а також незаконного використання знаків для товарів і послуг (ч. 2, ч. 3 ст. 229 КК України).

Обвинувачені незаконно виготовляли та реалізовували акоголь під виглядом «горілки» та «коньяку» у пластиковій 5-ти та 10-ти літровій тарі без етикеток.

Крім «звичайного» алкоголю, група працювала і над розповсюдженням так званого «елітного»: виготовляли і збували під виглядом завезених з-за кордону напої під назвами «Фінляндія», «Джек Деніелс» та інших найменувань без відповідного дозволу правовласника цих торговельних марок.

Підпільно виготовлений алкоголь, в тому числі і під найменуванням цих всесвітньо відомих найменувань, правопорушники упродовж року реалізовували по території всієї держави та зокрема Черкаської області.

Наразі установлено, що збитки потерпілим компаніям Brown-Forman Finland, Ltd. та Jack Daniel’s Properties Ins. становлять більше 140 тис. грн, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Тепер підробники алкоголю постануть перед судом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.