На Черкащині створили інтерактивну мапу з інформацією про поширення COVID-19

92823970_598641764070961_6675357477044748288_nВ області створена інтерактивна мапа, що містить інформацію про поширення коронавірусної інфекції на території Черкащини.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Зокрема, нанесені умовні позначення на мапі дають змогу побачити, скільки та з яких міст і районів Черкащини (враховуючи норми конфіденційності) хворі на COVID-19, яка кількість одужала, скільки летальних випадків, скільки людей повернулись з-за кордону.

Про це розповів заступник голови ОДА, керівник робіт із ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня Дмитро Ляшов. Він зазначив:

– Інтерактивну мапу щодня оновлюють, наповнюючи необхідною інформацією. Це допомагає робити інформаційно-аналітична група штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій. На мапі, між тим, позначені опорні медзаклади, визначені для обслуговування пацієнтів, хворих на COVID-19. Відповідно і статистика захворюваності. Відтак мапа дає змогу аналізувати й бачити візуально концентрацію захворювань.

Інформацію одержують від лікарень, Головного управління Національної поліції в Черкаській області, обласного лабораторного центру, прикордонної служби та ін.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *