На Черкащині стартував сезон полювання на пернату дичину

полювання качкиЗгідно наказів користувачів мисливських угідь Черкаської області, сезон полювання на пернату дичину розпочався 7 серпня і триватиме до 26 грудня включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю, повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Всього в області функціонує 55 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців.
Лісівники нагадують, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

На Смілянщині отримати щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання можна в ДП «Смілянський лісгосп» за адресою: (с.Будки, вул. Незалежності, 1 Б).

Лісівники нагадують, в лісах області зберігається високий клас пожежної небезпеки, та звертаються до всіх, хто з будь-яких причин перебуватиме в лісових масивах, – дотримуйтеся правил пожежної безпеки, аби не спричинити пожежу в лісі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *