В області стартувала екологічна акції до Дня довкілля

171412510_1111629609321592_6847238332187874859_nЩорічно в третю суботу квітня в Україні проводиться національна природоохоронна акція – День довкілля.

Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців та залучення до заходів всіх, хто піклується про природу та безпеку навколишнього середовища.

Цьогоріч карантин не дозволяє провести масові заходи по відзначенню цього дня. Проте, кожен може, при дотриманні карантинних вимог, зробити невеликий крок, що в результаті матиме великий вплив на стан довкілля.

Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації запускає екологічний челендж під назвою «Я за чисте довкілля».

Долучитися до челенджу дуже просто. Будь хто, в будь якому куточку нашої області або навіть країни може зробити красу навколо себе. Що необхідно зробити?

Крок 1. Провести благоустрій (посади дерево, висади квіти, прибери територію або відсортуй сміття і т.д.).
Крок 2. Зробити фото та розмістити його на своїх сторінках в соціальних мережах з хештегами: #язачистедовкілля, #яприбрав, #яозеленив, #деньдовкілля2021 та відміть нас, тобто Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА.
Крок 3. Відмітити будь кого зі своїх друзів та кинути їм виклик.

Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації стали першими учасниками акції, розмістили фотозвіт на своїй Facebook-сторінці та кинули виклик Черкаському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *