На Черкащині середня зарплата штатних працівників – понад 9 тисяч гривень

На Черкащині середня заробітна плата штатного працівника підприємств,  установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у червні 2019р. становила 9089 грн, що у 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн) і склала 103,6% до травня 2019р. та 115,1% до червня 2018р.

Про це інформують у головному управлінні статистики у Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, інформація та телекомунікації, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і
фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,0 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, і не перевищував 62% від середнього рівня по економіці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *