На Черкащині – середні пенсії в Україні за розміром та темпом зростання

грошіНаціональна Рада економічного розвитку продовжує аналізувати як змінилися середні пенсії в регіонах за перший квартал 2019 року та в яких областях найвища та найнижча середня пенсія. Про це повідомив у мережі Facebook голова Національної Ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

На 1 квітня 2019 року найвищий показник середньої пенсії в Києві та він складає 4059 грн, а на Тернопільщині найнижчий – 2202грн. Тобто різниця складає 1857 грн. На початок квітня поточного року середня пенсія по країні становила 2899грн, тоді як на початок січня – 2646грн.

За квартал розмір середньої пенсії по країні зріс на 253грн, або 9,6%. У 18 областях України вона нижча за середню. У їх числі і Черкащина. Середній розмір пенсій у нашій області  2548грн.

Лише у семи областях України її розмір перевищує середню по країні, тобто 2899 грн, а саме: у Києві, на Донеччині, Луганщині, Дніпропетровщині,  Запоріжжі, Харківщині та Київщині. За зростанням розміру пенсії Черкащина також у середині рейтингу. За даними Національної Ради економічного розвитку з початку року збільшився розмір пенсії у Черкаській області на 8,3%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *