На Черкащині припинили роботу 4 нелегальних автозаправок

13613У ході операції «Акциз-2017» працівники податкової міліції встановили громадянина, який налагодив в районних центрах області реалізацію дизпалива на чотирьох незаконно облаштованих заправках. Підприємливий чоловік працював без необхідних дозвільних документів.

АЗС були обладнані пластиковими ємностями, насосним обладнанням та паливно-роздавальними кранами, що взагалі не пристосовані для використання при зберіганні та збуті паливно-мастильних матеріалів.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження на підставі ухвал суду проведено обшуки на чотирьох АЗС та в вантажному автомобілі з напівпричепом – цистерною, що використовувався фігурантом провадження для транспортування дизпалива, повідомили у ГУ ДФС у Черкаській області.

У результаті проведених п`яти обшуків було виявлено та вилучено понад 20 тонн дизельного палива, вантажний автомобіль з цистерною, а також обладнання, яке використовувалося в незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить майже 1,4 млн. гривень. Наразі триває досудове розслідування кримінального провадження.
Діловий регіон

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *