На Черкащині прикордонники присягнули на вірність українському народові

123806626_1524199834437811_6454689315445296858_o7 листопада в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені Героя України генерал-майора Ігоря Момота відбулася церемонія складання Військової присяги.

28 військовослужбовців строкової служби присягли на вірність українському народові. Варто зазначити, що до складання присяги, під керівництвом досвідчених офіцерів, усі молоді бійці пройшли курс підготовки, отримавши теоретичні знання і практичні навички з загальновійськових та прикордонних дисциплін.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення Бойового Прапору. Військовослужбовці строкової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, молоді прикордонники один за одним присягали на вірність українському народу.

Військовий капелан, священник ПЦУ отець Миколай освятив та благословив кожного юнака на військову справу.

Вітання прикордонникам адресували начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба та ветеран прикордонник, учасник бойових дій Валерій Пересада, інформують Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *