На Черкащині проживає більше 7,5 тисяч родин-переселенців

Наразі в Черкаській області перебуває 7 526 родин внутрішніх переселенців, тобто 12 512 осіб. Із них майже 600 – з Криму. За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на облік взято 12 729 осіб. За одержанням адресної допомоги на проживання та оплату комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів звернулося 9 194 сім’ї, з яких близько 9 тисячам її вже призначено.

На цей час 59 родинам, які переїхали з Криму та Севастополя, а також понад 1 тисячі сімей з Донецької та Луганської областей призначено державну соціальну допомогу. Також, у 2014-2017 рр. виплачено одноразову допомогу 2 860 особам на загальну суму 1 198 600 грн.

Підвідомчими будинками-інтернатами області взято на поселення 74 підопічних.

На території Черкаської області перебуває 2 730 дітей, які переїхали з родинами ВПО. За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації, у навчальні заклади в регіоні влаштовано 1 332 особи. У вищі навчальні заклади зараховано на навчання 122 особи, у професійно-технічні навчальні заклади – 28.

Як повідомляють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області, на обліку перебуває 5 426 осіб.

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості, понад 800 осіб працевлаштовані. Водночас за направленням центрів зайнятості безробітні проходили професійне навчання, громадські роботи, деякі отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю та започаткували власну справу.

Джерело: сайт Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *