На Черкащині провели заходи, які покращать безпеку дорожнього руху

розмітка дорогаПід час проведення Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН у Черкаській області провели ряд заходів для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах.

Зокрема, Служба автомобільних доріг провела перевірку доріг у межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху, місця концентрації ДТП, наявність попереджувальних дорожніх знаків та інформаційних панно.

Перевірили ділянки з підвищеною аварійністю, де встановлені попереджувальні дорожні знаки та інформаційні панно, 4 з них відновлено. Крім того, до належного санітарного стану приведено 23 зупинки громадського транспорту, 26 автопавільйонів та 21 елемент санітарного облаштування.

Також у цьому році поновили дорожню розмітку на 403 км автодоріг, замінили 1691 знак, відремонтували 5041 м бар’єрного огородження, а також поновили дорожню розмітку на 76 пішохідних переходах і ліквідували понад 518 тис. кв. м. аварійної ямковості, інформує прес-служба САД у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *