На Черкащині провели нараду з головами РДА щодо реорганізації районів

DSCF7801-scaled-1536x1024_новый размерЗаступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік провів нараду з головами районних державних адміністрацій. Говорили про реорганізацію районних державних адміністрацій, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Зокрема, фахівці обласної державної адміністрації роз’яснили нововведення законодавчої бази щодо функціонування укрупнених чотирьох районів та реорганізації районних адміністрацій.

Також на нараді обговорили порядок здійснення заходів щодо реорганізації РДА, правонаступництва майна, прав та обов’язків, які належали районним державним адміністраціям, що припиняються.

Крім того на нараді обговорили питання попередження про наступне переведення на посади чи звільнення державних службовців РДА.

Кабінет Міністрів України Постановою від 28 грудня 2020 р. № 1336 вніс зміни до постанови від 18 квітня 2012 р. № 606 “Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій”.

З ухваленням Верховною Радою України Постанови від 17.07.2020 року № 807 «Про утворення та ліквідацію районів в Україні із ліквідованих 490 районів утворено 136 укрупнених. У кожному з ліквідованих районів діють районні державні адміністрації.

Нагадаємо, замість 20 районів у Черкаській області утворили 4. Це Черкаський, Звенигородський, Уманський і Золотоніський.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *