На Черкащині пропонують до приватизації Косарський спиртзавод

photo_2021-10-21_11-53-21Найпотужніший спиртовий актив на Черкащині – Косарського МПД (місця провадження діяльності) і зберігання спирту ДП «Укрспирт» пропонують до приватизації. Стартова ціна об’єкта – 49,4 млн грн. Аукціон заплановано на 1 листопада, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Об’єкт приватизації розташований на 9 земельних ділянках загальна площа яких – 75,7339 га. Переможець прозорих торгів отримає у власність будівлі та споруди загальною площею 22251,6 м², а також приміщення магазинів у с.Косарі та у м.Сміла.

В.о керівника Косарського МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт» Юрій Войцехівський розповів, що вже рік як підприємство не працює, а в кращі часи було бюджетоутворюючим у Кам’янському районі і на ньому працювало більше 500 осіб. Підприємство спеціалізувалося на виробництві етилових спиртів вищого очищення «Екстра», «Люкс» та горілчаних напоїв, відомих під торговельною маркою «Холодний Яр».

Торік антисептики Косарського виробництва експортувалися до Туреччини, а зараз, щоб запустити виробництво потрібно не менше трьох тижнів, але найскладніше – це зібрати фахові кадри, які було втрачено під час простою підприємства.

Умови приватизації Косарського МПД передбачають дотримання вимог чинного законодавства у сфері регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, а також Програми реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки. На цьому наголосив в.о. начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Олександр Кива.

Детальніше про об’єкт: https://cutt.ly/pRg6Etu

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *