На Черкащині пройшли масштабні спецнавчання

WhatsApp Image 2021-03-25 at 20.26.50У навчаннях «Грім», «Сирена» та «Заручник» залучили всі сили поліції області: від чергових співробітників до спецпідрозділів, а також бійців Нацгвардії та патрульної поліції Черкас.

Цього тижня на території області тривали спеціальні навчання правоохоронців організовані Національною поліцією України. До участі в них були залучені служби Головного управління Нацполіції, відокремлені територіальні підрозділи, а також фахівці Черкаського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, Управління патрульної поліції, спецпризначенці, рятувальники ДСНС та медики.

Учасники відпрацьовували алгоритм дій у разі учинення групою осіб розбійного нападу із застосуванням вогнепальної зброї. За умовним завданням у чоловіка на вулиці відібрали сумку зі значною сумою грошей. При цьому нападники завдали йому тілесних ушкоджень, від яких той помер.

Практичний етап передбачав ймовірність кількаденної роботи, однак завдяки оперативності та професійності дій черкаських працівників поліції місце перебування умовних нападників вдалося встановити за добу. Відтак вони були затримані за участі спецпризначенців.

У межах проведення спеціальних поліцейських операцій «Сирена», «Грім» та «Заручник» відпрацьовано максимум ситуацій, а саме: розмінування об’єктів, оточення об’єктів і евакуація населення, звільнення заручника, переслідування злочинців, тощо.

Як зазначив начальник Департаменту «КОРД» НПУ, Микола Путій, загалом усі служби спрацювали професійно й на належному рівні. Отриманий досвід буде добрим напрацюванням для кожного з учасників, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *