На Черкащині прогнозують негоду та чергову «хвилю тепла»

погода29 січня у другій половині дня до Черкащини підійшли атмосферні фронти із заходу, які принесли погіршення погодних умов: посилення вітру, опади у вигляді мокрого снігу, дощу та налипання мокрого снігу.

Як інформують у Черкаському обласному гідрометцентрі, за день 29 січня та ніч 30 січня в області випало від 8,6 до 14,5 мм опадів, що відповідає 19-37% місячної норми і є найбільшою кількістю опадів в області за 24 год. за кілька останніх місяців. Сніговий покрив на ранок 30 січня був незначний – 0,5-2 см, тому що через «плюсовий» температурний фон мокрий сніг переважно танув та ще й мала свій вплив дощова складова опадів.

Синоптична ситуація надалі така. Черкащина опинилася у хороводі циклонічних вихорів, які один за одним переміщуються із північної Атлантики через Польщу в Україну. Тому найближчі кілька діб обіцяють негоду на підвищеному температурному фоні.

Завтра в тилу локального циклону, який відступає на схід, дещо похолодає, очікується періодичний дощ з мокрим снігом. Надалі – чергова «хвиля тепла» у супроводі дощів.

Негативний вплив на самопочуття можуть викликати значні коливання атмосферного тиску та висока вологість повітря.

Водіям треба бути уважними – зі зниженням температури до невеликих мінусових значень вночі та вранці окремі ділянки доріг можуть бути слизькими.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *