На Черкащині правоохоронці перевіряють готовність автотранспорту до зими

Pereviznik---zima-Arcizkiy-rayonЗ 17 листопада по 17 грудня з метою профілактики аварійності на пасажирському транспорті на всій території нашої держави проводиться комплекс цільових заходів «Перевізник – зима». Поліцейські під час перевірок перевізників особливу увагу приділяють питанням підготовки автотранспорту до використання в осінньо-зимовий період, заміни шин на зимові, справність приладів обігріву салону, зберігання транспортних засобів за місцем їх стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

За інформацією сектору комунікації поліції Черкаської області, починаючи з 17 листопада у Черкаській області правоохоронці вже виявили 117 правопорушень, вчинених водіями автобусів. Серед них, зокрема, керування водієм транспортним засобом, що має технічні несправності та без відповідних документів, відхилення від визначеного маршруту, керування без наявності поліса (договору) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності та інше. На порушників було складено відповідні адміністративні матеріали.

Поліція Черкащини, вкотре наголошує на безумовному дотриманні автомобільними перевізниками, підприємствами, установами і організаціями автомобільного транспорту безпеки дорожнього руху та вимог законодавства, оскільки водій такого транспорту відповідає ще й за життя та здоров’я пасажирів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *