На Черкащині правоохоронці дбають про безпеку громадян 24/7

275778354_1311272606024936_4261637004022709852_nПравоохоронці Черкащини повністю контролюють ситуацію в регіоні. Для цього кожен поліцейський працює наполегливо та цілодобово.

На виїздах та в’їздах на території Черкащини розгорнуті блокпости, на яких цілодобово несуть службу поліцейські спільно з бійцями тероборони.

Працівники поліції здійснюють ретельну перевірку транспортних засобів, документів та речей тих, хто заїжджає в населений пункт чи покидає його.

Нагадуємо: На території області діє комендантська година з 20:00 до 06:00 години. У цей період громадянам заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.

Коли лунає сигнал «Тривога» зберігайте спокій і негайно направляйтеся в укриття. Це необхідно робити задля вашої безпеки та ваших близьких.

Вулиці міст та територію населених пунктів посилено патрулюють екіпажі поліції й піші патрулі.

Щоб допомогти військовим та правоохоронцям боронити нашу державу та вартувати вашу безпеку, просимо з розумінням ставитися до встановлених обмежень, перевірок документів і транспортних засобів, а також неухильно виконувати рекомендації та вказівки поліцейських.

Правоохоронці дякують усім черкащанам за пильність, згуртованість та допомогу поліції у цей непростий час.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.